Hakkımızda


AvvA Ulaşım ve Turizm 1994 Yılında Faaliyete Başlamış olan Aile şirketine 2004 Yılında Yönetim Kuruluna dahil olan Çağlar ÜNAL tarafından kurulmuştur. Şirket Grubumuzun Kurucusu Olarak 2004 yılından bugüne kadar çeşitli Kamu Kurum Kuruluşlarının, Üniversitelerin ve Fabrikaların personel taşıma işlerini, Alışveriş Merkezlerinin Müşteri Servis Hizmetlerini yine Resmi ve Özel okulların, Üniversitelerinöğrenci taşıma işlerini, Şehirlerarası Yolcu Ulaşım hizmetlerini, Filo Araç Kiralama hizmetlerini üstlenmiş ve başarı ile sonuçlandırmıştır.

Avva Turizm olarak hizmetlerimiz arasında 350 Araçlık Taşıma Filomuzla TED Ankara kampüsünün İncek Öğrenci taşıma işini gerçekleştirmiştir. Bunun gibi üst düzey projeleri AvvA Turizm olarak Üstlenip Kurum Memnuniyeti sağlayarak tamamlamıştır. Kamu Kurum ve Kuruluşların taşıma hizmetini üstlenmiş ve Ankara’da hizmet veren ‘’ C ‘’ plakalı araçlarda sıkıntı olduğu dönemlerde AvvA Turizm olarak hiçbir Kamu Kurum ve Kuruluşlarında sıkıntı yaratmadan hizmet vermeye devam etmiş olup Şirket Müşteri Memnuniyeti İlkemizi en iyi şekilde yerine getirmiştir. AvvA Turizm nezdinde T.C. Milli Savunma ve T.C. İçişleri Bakanlıklarının ilk özel Personel Taşıma projesinde Firmamız önderlik yaparak kurumlara katkı sağlamıştır.

AvvA Turizm olarak Uluslar arası Turizm ve Taşımacılık belgelerine sahiptir. Firmamız kendi öz malı olan geniş araç filosuyla hizmet sunup, servis hizmetinde ve kiralama ‘da kullanılan araçlarımız uydu takip sistemiyle donatılmış olup, taşınan personelin, müşterinin, öğrencinin ve kiralanan aracın nerde, hangi konumda olduğunun bilgisini uzaktan haber verebilmektedir.

Şirketlerimiz Bünyesinde Havalimanı Transfer hizmeti ( Shuttle ) ve Uzun dönem Filo Araç Kiralama hizmeti ‘ de yapmaktayız. Firmamız Geniş ve tecrübeli kadrosuyla Organizasyon, Kongre ve Seminer hizmetlerini de üstlenerek en iyi şekilde yerine getirmektedir.

BİZ KALİTELİ HİZMET İÇİN VARIZ…

Work Off