HİZMETLERİMİZ

Siz Değerli Başkan, Milletvekili, Belediye Başkanları, Meclis Üyeleri, Muhtar ve aza adaylarımıza her türlü ses sistemli platformlu veya platformsuz araçlarımız ile hizmet sunmaktayız.

Yönetmeliğin şartlarını sağlayan, 5 yaşını geçmemiş ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosuyla hizmet veren AvvA TURİZM, şoförlerini, en az 7 yıl tecrübeli, sabıkası bulunmayan, alkol kullanmayan, çocuk sahibi adaylar arasından sınav ile seçmektedir.

İsteğiniz doğrultusunda AvvA Turizm araç filosunda bulunan lüks donanımlı vip araçlar ile sizlere ve misafirlerinize hizmet vermekteyiz.

İsteğiniz doğrultusunda AvvA Turizm araç filosunda bulunan lüks donanımlı vip araçlar ile sizlere ve misafirlerinize hizmet vermekteyiz.

Uzun süredir personel ulaşımı sağlayan AvvA TURİZM, müşteri memnuniyetini esas alarak, güvenli seyahat, dakiklik, sürekli ve kesintisiz hizmet, araç kalitesi ve yeniliği gibi unsurları daima ön planda tutmuştur

Karlı, buzlu yollarda patinajı önleyen ASR, ani frenlerde kaymayı önleyen ABS sistemleri ve üstün vücut rahatlığı sağlayan geniş ergonomik koltuklar ile konuklarımıza yalnız konfor değil, güvenli bir yolculuk olanağı sunulmaktadır.

Modern anlayışla yönetilen şirketler araç ihtiyaçlarını karşılamak için, satın alma yöntemi yerine operasyonel kiralama yöntemini tercih ederek, daha kaliteli ve kesintisiz hizmet almaktadırlar. Aynı zamanda firmalar bu yöntemle, araçları satın alıp büyük bir finansman maliyetine girmek yerine, kiralama yaparak çok daha düşük bir bütçeyle araç ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler.

Uzman Kadromuz ile Toplantı Organizasyonlarının Kurumsal Stratejilere Uygun olarak gerçekleştirilmesi yönünde Siz Müşterilerimize Karşılıklı Görüşme sonucunda ortak karar vererek hizmet veriyoruz.

Firmamız Türkiye ‘ de her geçen gün büyüyen İnşaat sektöründe ‘ de yer almaktadır. Bir Çok yenilikçi projelere Yatırım ortaklarımızla beraber Türkiye ‘de Başta Konut, Dükkan, AVM ve Yap İşlet Devret İşlerini başarı ile takip ederek işin en ince ayrıntısına kadar her bir Koşulu göz önünde bulundurarak başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır.

Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Avva Maden İşletmeleri ülkemiz doğal kaynaklarını hiçbir kısıtlamaya gitmeden azami verimlilik ile ekonomiye kazandırmaya, altyapısını güçlendirmeye, etik değerlere saygılı ve sürdürülebilir madencilik ilkesi ile uluslararası standartlarda çalışmalara devam etmektedir.

Work Off