Emlak & Gayrimenkul Danışmanlığı

Firmamız Türkiye ‘ de her geçen gün büyüyen İnşaat sektöründe ‘ de yer almaktadır. Bir Çok yenilikçi projelere Yatırım ortaklarımızla beraber Türkiye ‘de Başta Konut, Dükkan, AVM ve Yap İşlet Devret İşlerini başarı ile takip ederek işin en ince ayrıntısına kadar her bir Koşulu göz önünde bulundurarak başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır.


Türkiye ‘ nin her Bir yerinde bulunan Arsa, Tarla, Bina, Daire, Dükkan ve Kentsel Dönüşüm hizmetlerinde ‘de siz değerli Yatırımcılara Danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bir Çok projelerimizle siz değerli müşterilerimiz Karlı yatırımlar elde etmiştir. 


Firmamız Arzın Çok Yoğun Olduğu Sektörümüzde Fark Yaratarak Marka Haline Gelen, Bir Çok Konuta El Değiştirmesine Aracılık Etmiştir. İnsanların Yaşamlarındaki İyi Karar Almalarına Bilgi ve Deneyimleri AvvA Emlak, Ofisi, Merkezi, Konumu, Uzman Personeli ve Standart Çalışma Anlayışı Esaslarıyla, Binlerce Emlak El Değiştirmesine Aracılık Etmiştir.


Avva Emlak, İnsanların Yaşamlarındaki İyi Karar Almalarına Bilgi ve Deneyimleriyle Rehberlik Eden Doğruluğu ve Dürüstlüğü İlke Edinmiş Bir Yapıya Sahiptir.


Avva Emlak Her Türlü Değişkenliğe ve Değişen Teknolojiye Hızlı Ayak Uyduran Dinamik Bir Yapıya Sahiptir.


Biz Sizin Adınıza İstediğiniz Daireyi, Arsayı veya yatırım yapmak İstediğiniz Bölgede İstediğiniz Konumda Arzuladığınız Fiyata Bulalım. Sizde Ailenizle Daire, Arsa veya Yatırımı nereye yapabilirim Yerine Vaktinizin Keyfini Çıkarın. En Güvenilir Emlak Bürosu Avva Emlak Olarak Gayrimenkul veya Arsa Almak ve Satmak İsteyen Müşterilerimizin Yanındayız.


Neden Avva Emlak’ı Tercih Etmeliyim?


Güven…

Tecrübe…

Kurumsal yaklaşım…

Sertifikalı emlak danışmanları…

Teknoloji kullanımı…

Doğru ekspertiz…

Hızlı sonuç…

Work Off