HAVALİMANI TRANSFER (SHUTTLE) HİZMETİ

KARAYOLUNDA UÇAK KEYFİNİ YAŞAMAK İÇİN AvvA TURİZM…

Havaalanı transferleri günlük oto kiralamanın dışında sadece iki nokta arasında verilen hizmettir. Dolayısıyla zaman ve para kaybı en aza indirilmektedir. Havalimanından otele, tatil köyüne, şehir merkezine veya iş toplantınıza, nereye gitmek isterseniz genellikle şoförlü olarak verilen transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz. Mercedes Vito Vip, Hyundai Starex, Sprinter, Volkswagen Crafter – Caravelle, Ford Minibüs, Midibas veya otobüs ile verilen transfer hizmetleri büyük gruplar veya turlar için ideal olabilir. Araç kiralama şirketleri yolcuları havalimanında karşılayıp konforlu araçlarla, isteğe bağlı olarak yabancı dil bilen şoförlerle istenilen son noktaya kadar sorunsuz olarak seyahat etmelerini sağlamaktadır. 

Yurt içinden, yurt dışından gelen misafirlerinizi havaalanında karşılayıp istedikleri adreslere ulaşmalarının sağlanması.

Kongre, seminer organizasyonlarında ve protokol taşımacılığında her türlü araç seçeneği ile bireysel veya toplu taşımacılık yapmaktayız.

Yabancı dil bilen uzman şoför kadromuz ile siz ve misafirlerinize ayrıcalık sağlamayı hedef seçen firmamız yenilikçi yapısı ile bu alanda uzmanlaşmıştır. 

Bu hizmeti veren ekip; Psikoteknik Yeterlilik Belgesi, SRC Belgesi, Emniyetli Sürüş Teknikleri ve Off – road Sürüş Teknikleri Belgelerine sahip son derece güvenilir ve profesyonel sürücülerden oluşmaktadır.

AvvA TURİZM, bu alandaki profesyonel hizmet ve maksimum müşteri memnuniyeti anlayışıyla bugüne kadar yerli ve yabancı Başta Resmi Kurumlar, Elçilikler ve pek çok şirkete başarı ile transfer hizmeti vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

Work Off