Öğrenci Ulaşım Hizmetleri

ONLAR HERŞEYE DEĞER; ÇÜNKÜ ONLAR YARINLARIMIZ…

Öğrenci taşımacılığı ve çocuklarımız söz konusu olduğunda konuya daha büyük bir hassasiyet ve ciddiyet ile yaklaşmamız gerektiğini biliriz. Sorumluluklarımızı yerine getiririz. Çocuklarımız, seyahatleri boyunca her türlü riskten arındırılmıştır, üstelik araç içinde geçirdikleri sürede arkadaşları ve formasyon eğitimi almış sürücüleri sayesinde hoşça vakit geçirirler araçlarda yolculuk boyunca öğrencilere dinletilecek müzik okul yönetimi tarafından belirlenir.

UNUTULMAMALIDIR’ Kİ EĞİTİM İLK ÖNCE OKULDA DEĞİL SERVİSTE BAŞLAR…

Çocuklar, hepimizin en değerli varlıklarıdır. Bu nedenle okul taşımacılığında çocukların güvenliğini ön planda tutan
her türlü yatırım yapılmaktadır. Karayolları Trafik Kanunu ve Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği şartlarını sağlayan, 5 yaşını geçmemiş ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosuyla hizmet veren AvvA TURİZM, şoförlerini, en az 7 yıl tecrübeli, sabıkası bulunmayan, alkol kullanmayan, çocuk sahibi adaylar arasından sınav ile seçmektedir.

Okul araçları, özel programlar ve haritalar ile uydudan izlenmektedir. Öğrenciler, zamanında evlerinin önünden alınmakta ve yeniden aynı yere getirilmektedir. Koltuk sayısından fazla öğrenci alınmamaktadır. İsteğe Bağlı olarak Firmamızın belirleyeceği sayı doğrultusunda araçlarımızda Veli Bilgilendirme Çağrı Sistemi Uygulanmaktadır.

AvvA TURİZM, daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için, araç düzenlemelerini yapan bir organizasyon sorumlusunu, veli–firma ilişkilerini düzenleyen ve ortaya çıkan sorunlara çözüm arayan bir müşteri temsilcisini ( Call – Center ) her okulda görevlendirmektedir.

Öğrenci yoğunluğunun çok az olduğu semtlerde bile okul taşımacılığı hizmeti sunan AvvA TURİZM, prensiplerinden ödün vermeden öğrencilerin güvenliği ve konforunu düşünerek çalışmaktadır.

En büyük referansı, taşıdığı öğrenciler ve onların velileridir.

Öğrenci taşımacılığında kullanılan GPRS teknolojisi sayesinde servisler, harita üzerinden rahatlıkla izlenebilmektedir. Araçların izlediği güzergah, hız, servis başlangıç ve bitişi bu sistem sayesinde gözlem altında tutulmaktadır.
İsteyen velilerimiz de sisteme dahil olarak çocuklarını seyahat süresince düzenli olarak izleyebilmektedirler.
GPRS sistemi yardımıyla özellikle veliler, trafik şartlarına bağlı olarak, servisin erken yada geç gelmesi gibi durumları izleyebilecek ve daha planlı hareket edebileceklerdir.

Work Off