Operasyonel Filo Kiralama Hizmetleri

ARAÇ BİZDEN KEYFİNİ SÜRMEK SİZDEN…

Modern anlayışla yönetilen şirketler araç ihtiyaçlarını karşılamak için, satın alma yöntemi yerine operasyonel kiralama yöntemini tercih ederek, daha kaliteli ve kesintisiz hizmet almaktadırlar. Aynı zamanda firmalar bu yöntemle, araçları satın alıp büyük bir finansman maliyetine girmek yerine, kiralama yaparak çok daha düşük bir bütçeyle araç ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler.

Operasyonel araç kiralama sektörü, son on yıl içerisinde büyük bir ivme kazanmıştır. Gerek kamu kurum ve kuruluşları, gerekse özel kuruluşlar, uzun süreli kurumsal araç kiralama yoluyla, istedikleri araçları kiralayarak daha ekonomik
ve bütünsel bir hizmet almaktadır.
Aracın her türlü bakım, onarım, sigorta, vergi vb. işlerini üstlenen AvvA TURİZM müşterilerine zaman kazandırarak, onlara kendi işleri ile kesintisiz şekilde ilgilenebilme imkânı sunmaktadır.

Bu gün ülkemizin birçok ilinde her türlü marka ve modelde AvvA TURİZM den kiralanan araçlar dolaşmaktadır.

Deneyimli personellerimiz ile her an kullanıcılarımızın yanlarında olduğumuzu bilmeleri bize kaliteli hizmet vermemiz konusunda her zaman yardımcı olmaktadır.

Uzun Dönem (Filo) Araç Kiralama Avantajları

Firma aracı satın almak yerine kiraladığı takdirde;

1- Satın almak ödenecek nakit, kredi dahi kullanılsa peşinat şirketin toplu para çıkışına neden olur. Bu hizmeti kiralama olarak düşünürse yüklü miktarlarda nakdi sermayesinde tutmuş olur.

2- Sermaye çıkışınız olmaz (araç kiralama sözleşmesi bilançonuzda borç olarak görünmez).

3- Araç satın alınmadığından şirketin kredi imkanlarını etkilenmez.

4- Şirket satın almayı düşündüğü araçların 2. El değeri, periyodik bakımları sigortaları ve vergileri gibi giderleri düşünmez, bunları takip etmek için ekstra birim kurmaz ve harcama yapmaz.

5- Sabit aylık ödemeler sayesinde giderler düzenli takip edilir.

6- Firma satın aldığı aracın yakıt faturalarının giderlerinin tamamını masraf gösteremezken kiraladığı araçların yakıtının %100’ü gider olarak kaydedilebilir.

7- Araçların hasar durumunda yerine muadil araç verildiğinden firma ekstra araç bulundurma yükünden kurtulur ve işin aksaması engellenir.

AvvA Turizm Filo Araç Kiralama

1- Araçları fabrika çıkışı 0 km ve tam donanımlı (zincir, trafik seti, yangın söndürücü)teslim eder

2- Araç teslimatı için herhangi bir ek ücret alınmaz.

3- Araçların kiralama süresi içindeki tüm teknik bakım ve periyodik bakımları filo kiralamada aracın bakım kılavuzuna göre düzenli olarak yetkili servislerde yaptırılır ve bu işlem için ödenecek masrafların tamamı AvvA TURİZM tarafından karşılanır.

4- Sigorta kapsamı, kaza yada hırsızlık gibi olası durumlarda kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortası dahilindeki tüm teminatları karşılanır .

5- Aracın servislerde 48 saatten fazla kalması gereken her türlü durumda mağduriyeti gidermek amacı ile 48 saat içerisinde yerine muadil ir araç verir ve bu araç için ek ücret talep edilmez.

6- Kasko trafik sigorta giderleri AvvA TURİZM tarafından karşılanır

7- Aracın satın alınması da dahil oluşan tüm vergiler AvvA TURİZM tarafından karşılanır.

8- AvvA TURİZM  filo araç kiralama sistemi, ülkemizde satışı yapılan tüm marka araçları içerecek şekilde yapılandırılmış ve şirketlerin hizmetlerine sunulmuştur.

9- Kiralama süresi minimum 12 ay, maksimum 60 aydır

10- Periyodik bakımları filo kiralamada aracın bakım kılavuzuna göre tüm düzenli periyodik bakımları yetkili servislerde olmak üzere, bu işlem için ödenecek masrafların tamamı AvvA TURİZM tarafından karşılanır.

11- Filo araç kiralamada araç sayısında ve türünde limit yoktur.

Work Off