Personel Ulaşım Hizmetleri

SİZE DÜŞEN KONFORUN KEYFİNİ SÜRMEK…

İstatistikler, kimi zaman karmaşık, ancak çoğu zaman basit önlemlerin alınması ile iş yerindeki verimi yükseltmenin mümkün olduğunu göstermektedir. Büyük kentlerde daha günün ilk saatlerinde yaşanan işe yetişme telaşı, kendi özel araçlarını ya da toplu taşıma araçlarını kullanan personelin trafikte yaşadığı stres, ufak tefek kazalarla gelen en az yarım günlük iş kayıpları ve türlü riskler, personelin iş motivasyonunu ve verimini olumsuz yönde etkileyen ancak önlemi alınabilir temel problemlerdir. Bu problemlerin giderilmesi için AvvA TURİZM, çalıştığı şirketlerin personel memnuniyetini arttıracak şekilde hizmet sunmayı, dolayısıyla şirketlerin verimliliğini yükseltmeyi prensip olarak benimsemiştir.

Uzun süredir personel taşımacılığı yapan AvvA TURİZM, müşteri memnuniyetini esas alarak, güvenli seyahat, dakiklik, sürekli ve kesintisiz hizmet, araç kalitesi ve yeniliği gibi unsurları daima ön planda tutmuştur.  Aynı zamanda hizmet verdiği personele taşıma sigortası ile siz değerli yolcularımızı güvence altına almıştır. Tarafınıza hizmet veren araçların yedeği bulunur. Bu sayede olası problemler çalışanlarınıza ve size yansımadan giderilir. Araçlarımız da yapılan müzik yayınları hizmet verdiğimiz Kurum yetkililerinin onayladığı kanallar arasından seçilir.
AvvA TURİZM araçlarını uydudan 24 saat izleyerek aksaklıklara en kısa sürede müdahale edebilmektedir. AvvA TURİZM ‘ den hizmet alan firmaların söylediği gibi, AvvA TURİZM sektörün en başarılı ve hizmet kalitesi en yüksek Ulaşım firmasıdır.

Work Off