VIP KİRALAMA

FARKLI OLDUĞUNUZU HİSSEDEKSİNİZ….

İsteğiniz doğrultusunda AvvA Turizm araç filosunda bulunan lüks donanımlı vip araçlar ile sizlere ve misafirlerinize hizmet vermekteyiz.

Yabancı dil bilen sürücülerimiz ile ister otomobil sınıfında bulunan araçlarımız (Mercedes E,S Serisi, Audi A8 A6 serisi Volkswagen Passat serisi v.b.) ister minibüs sınıfında bulunan araçlarımızdan (Volkswagen Caravella, Crafter, Volt, Mercedes Sprınter, Vito v.b. ) ister otobüs sınıfı araçlarımızdan (Mercedes ,Temsa, Man, Neoplan, Setra v.b. biri veya bir kaçı ile seyahat edebilirsiniz.

Yolculuğunuz süresince hizmetinizde bulunacak personelimiz ve aracımız ile ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceksiniz.

Türkiye’nin en kaliteli en son model, en teknolojik sistemlerle donatılmış tamamı VIP araçlardan oluşan araç portföyü, protokol bilgisine sahip özel eğitim almış ve konusunda uzman personeli ile önemli iş toplantılarınızı, düğün nişan ve özel günlerinizi, sanatçıların turnelerini, kişiye özel transferlerinizi ve tüm VIP gezi organizasyonlarınızı en iyi şekilde koordine ederek, bu alandaki en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktadır.

AvvA TURİZM bünyesinde normal araç bulundurmamaktadır. Rent a car firması değildir, AvvA TURİZM  sadece müşterilerine özel  şoförlü VIP araç kiralama şirketidir. AvvA TURİZM tüm yurt çapında hizmet vermektedir.

Work Off